Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
>>> Strona główna >>> Rekrutacja >>> IT Akademia

IT Akademia

IT Akademia Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki to oferta otwartych wykładów, szkoleń, seminariów oraz warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pogłębieniem i poszerzeniem swojej wiedzy i kwalifikacji informatycznych.

Zakres oferowanych w ramach IT Akademia zajęć obejmuje szerokie spektrum zagadnień od podstawowych stanowiących wprowadzenie do informatyki, do zaawansowanych z obszaru najnowszych profesjonalnych rozwiązań i technologii stosowanych w branży ICT.

Zajęcia są prowadzone w formie tradycyjnej – wykładów, kursów oraz warsztatów stacjonarnych realizowanych w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz w formie e-learningowej, przy użyciu platformy internetowej.

Uczestnicy wszystkich form zajęć realizowanych w ramach IT Akademia Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki w zależności od ich rodzaju otrzymują akademickie certyfikaty (świadectwa) IT lub profesjonalne certyfikaty IT zgodne ze standardami edukacyjnymi producentów technologii i oprogramowania.

Udział w zajęciach prowadzonych w ramach IT Akademia Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki jest ważnym elementem składowym budowania portfolio ścieżki kariery informatycznej w branży ICT.

W bieżącym roku akademickim zajęcia IT Akademia są prowadzone w następujących formach:

Działania zrealizowane:

Konferencje:

Menadżer zarządzania relacjami z dostawcami

Robocik WWSI